محل تبلیغات شما
بسمه تعالی
سلام.
یک سوال:
شما لیوانی در اختیار دارید؛ میتوانید در آن نفت بریزید و بنوشید و خدای ناکرده مسموم شوید، میتوانید هم آب در آن بریزید و نوش جان کنید.
پس شما 2 استفاده مضر و مفید کردید.
امــــا . . .!
حرف من اینست که آیا در استفاده مفیدتان(ریختن آب)، آیا توانستید بیش از یک ظرفیت یک لیوان، بهره ببرید؟
مسلما نه.
شما با یک لیوان می توانید استفاده مفید ببرید ولی به همان اندازهو نه به اندازه پارچ!
"نظر شخصی" بنده هم در مورد فضای مجازی و خصوصا شبکه های اجتماعی همین است!
یعنی حتی اگر شما در مذهبی ترین و مناسبترین کانالها و گروه ها و چتها و پروفایلها باشید، نمیتوانید استفاده مفید و عمیقی ببرید.
(من فصل اول سخنرانی "کنترل ذهن در مسیر تقرب" از حاج آقا پناهیان را که گوش دادم نگاهم خیلی به رسانه ها عوض شد!)
از بدی رسانه های امروزی اینست که توجه ما را به شدت جلب میکنند. توجهی که ما خودمان باید آنرا مسیر بدهیم و بگوییم کجا برود و کجا نرود را از ما می ند!
و این خیلی بد است.
یک حالت اعتیادی انسان پیدا میکند و وقتش بسیار تلف میشود و اتلاف عمر هم که یکی از بدترین چیزهاست.
"وقت"ـی که نمیتوان ذخیره کرد و دارد میرود. میرود. و میرود.
ان شاءالله که برای وقتمان بیشتر ارزش قائل باشیم و فضای مجازی جز در موارد خاص، جزء آخرین اولویتهای روز ما باشد.
(خدا کمک کند ان شاءالله)
ببخشید پرحرفی شد.
یاعــلی

سلامی پس از مدتها

پیشنهاد من به شما: آنتی ویروس kasperskyرا نصب نکنید!!!

چیستان رو حل کن (شماره 1)

یک ,استفاده ,هم ,مفید ,میرود ,های ,در آن ,شبکه های ,بریزید و ,فضای مجازی ,های اجتماعی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

fairoepsicam پروژه رشنال روز حامد محققیان باشگاه فارغ التحصیلان گروه جغرافیا stephirtiri necfootstoolless Brandon's site HESAM ALDIN GOLESTAN adljooyan معلم خصوصی ریاضی متوسطه و دبیرستان- تدریس خصوصی ریاضیات 09102878521